مقالات

بوتاکس چیست و مناسب چه افرادی است

بوتاکس صورت

اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم که بوتاکس چیست و مناسب چه افرادی است می توانیم بگوییم که بوتاکس یک روش شناخته شده برای کاهش چین و چروک های صورت بوده و برای تمام افراد قابل انجام می باشد. این روش از دوره جوانی تا میانسالی قابل انجام بوده و منجر به زیباتر شدن پوست صورت می شود. کاهش چروک های صورت در کمترین زمان یکی از مزایا بوتاکس می باشد. اگر پس از تزریق به خوبی مراقبت های بعد از بوتاکس را رعایت کنید، زودتر می توانید نتیجه تزریق بوتاکس را مشاهده کنید. استفاده از محصولات مراقبتی پوست مانند آبرسان ها قوی و ضد جوش سیمپل و سایر محصولات مراقبتی پوست در کنار انجام تزریق بوتاکس ، می تواند نتایج شگفت انگیزی به همراه داشته باشد. زیرا پوست برای جوان ماندن و حفظ زیبایی خود نیاز به روش های زیبا و استفاده از محصولات مراقبتی دارد. در واقع تنها در صورتی می توانید پوستی زیبا داشته باشید که به نیازهای پوست اهمیت دهید. برای بهره مندی از مزایا بوتاکس لازم است که مراقبت های بعد از بوتاکس را به خوبی رعایت کرده و تزریق بوتاکس را در یک مرکز زیبایی و تخصصی انجام دهید.

مراقبت های لازم بعد از بوتاکسی

مراقبت های لازم بعد از انجام بوتاکس پیشانی

مراقبت های لازم بعد از انجام بوتاکس پیشانی منجر به کسب بهترین نتیجه از این تکنیک می شود. تکنیک تزریق بوتاکس برای نواحی چون پیشانی، خطوط پنجه کلاغی دور چشم و خط لبخند قابل انجام است. زیرا با استفاده از این تکنیک در سنین جوانی از بروز چروک های پوستی و در سنین میانسالی از عمیق تر شدن چین و چروک های پوست جلوگیری می شود. در کنار تزریق بوتاکس می توانید از محصولات پوستی چون سرم صورت نوتروژینا و آبرسان های قوی استفاده نمایید تا پوستی شاداب و جوان داشته باشید. تکنیک تزریق بوتاکس دوران نقاهت بسیار کوتاهی دارد. پس از تزریق بوتاکس تا 24 ساعت از پایین انداختن سر خودداری کنید و ناحیه مورد نظر را دستکاری نکنید. همچنین از ماساژ دادن و حرکت دادن ماهیچه های صورت تا 24 ساعت خودداری کرده و تا 72 ساعت هیچ نوع فعالیت سنگینی اعم از ورزش و بلند کردن اجسام را انجام ندهید. رعایت نکات مراقبتی منجر به کسب بهترین نتیجه و اثر گذاری سریع تر بوتاکس می شود.

مزایا و عوارض بوتاکس

مزایا و عوارض بوتاکس صورت

مزایا و عوارض بوتاکس صورت را در ادامه به طور مختصر توضیح خواهیم داد تا افرادی که به این تکنیک علاقه دارند، اطلاعات مفیدی را به دست آورند. این تکنیک به دلیل دوران نقاهت کوتاه و تزریق راحت و بدون خونریزی برای کاهش چروک های پوستی موثر است. چروک های پوستی به دلایل مختلفی چون پیری پوست، افزایش سن، خشکی پوست، عدم مراقبت از پوست و غیره بروز می کنند. با استفاده از روش هایی چون بوتاکس، ژل و چربی و استفاده از محصولات مراقبتی چون ضد آفتاب ایزدین و انواع سرم های ضد چروک و آبرسان می توانید شادابی و زیبایی را به صورت هدیه دهید. برای مشاهده مزایا این تکنیک می توانید بوتاکس صورت قبل و بعد را در سایت های معتبر مشاهده نمایید. عوارض این تکنیک نیز شامل قرمزی، خارش و مواردی از این قبیل می شود که بستگی به نوع بوتاکس و مرکز زیبایی دارد. اگر یک مرکز زیبایی معتبر را انتخاب کنید و مراقبت های بعد از بوتاکس را به خوبی رعایت نمایید، دچار هیچ نوع عوارضی نخواهید شد و می توانید از پوست صاف و عاری از چروک خود لذت ببرید.

تفاوت شایع بوتاکس و فیلر صورت

تفاوت شایع بوتاکس و فیلر صورت در ترکیبات تشکیل دهنده آن ها می باشد. هر دو تکنیک نتیجه نسبتا مشابهی دارند و برای زیباتر شدن صورت استفاده می شوند. در کنار انجام روش هایی چون فیلر، بوتاکس و چربی می توانید از محصولات پوستی چون ترمیم کننده لاروش پوزای برای افزایش زیبایی پوست استفاده کنید. بوتاکس یک تکنیک رایج برای کاهش چروک های پوست می باشد و با استفاده از سوزن های مخصوص تزریق می شود. این تکنیک اگر در یک مرکز تخصصی انجام شود، زیباجویان از عوارض بوتاکس در امان خواهند ماند. به همین دلیل از تزریق بوتاکس و فیلر در مراکز غیر معتبر خودداری نمایید و چهره تان را در معرض خطر قرار ندهید. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم، بوتاکس عضلات صورت را منجمد کرده و چین و چروک های قسمت فوقانی صورت مانند پیشانی و اطراف چشم را از بین می برد. در صورتی که فیلر برای پر کردن یا حجم دادن به نواحی از پوست که دچار کاهش حجم شده اند، مناسب است. فیلر معمولا برای پرکردن خطوط اطراف دهان، گونه ها، اسکارهای پوستی، حجیم کردن لب ها، چروک پیشانی و مواردی از این قبیل کاربرد دارد.

author-avatar

درباره الهام الیاسی

سلام. الهام الیاسی هستم. با تولید محتوای آموزشی به شما کمک می کنم تا محصولات اصل و باکیفیت را متناسب با پوست و موی خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *